Brewdog

BrewDog sa zaoberá tým, že tradičnému klasickému pivu dodávajú svoj vlastný nádych súčasnosti a predstavivosti, za pomoci najlepšieho sladu, chmeľu, bylinek, korenia a špeciálnych cukrov, pochádzajúce z rôznych kútov sveta v kombinácii s najčerstvejšou, mäkkou škótskou vodou.

BrewDog nepoužívajú žiadne konzervačné látky, prísady, ochucovadlá alebo pasterizáciu. Majstri sládkovia v spoločnosti BrewDog produkujú malé série v počte 5000 fliaš.

BrewDog porušuje pravidlá, riskuje, znepokojuje trendy, otriasa inštitúcie, ale predovšetkým a hlavne robí výborne chutné pivo bez kompromisov.

BrewDog chce predstaviť tento úžasný svet piva skutočného umenia čo najviac ľuďom a zmeniť ich predstavu a podpichnúť ich porozumenie o tom, čo pivo je. Sú úplne zasvätení výrobe súčasného a progresívneho piva. To všetko s nádychom inovácie a známou BrewDog hryzavosťou.

BrewDog team sa teraz skladá z pivných fanatikov, zo šiestich rôznych krajín prinášajúcich skúsenosti, vedomosti a talent zo všetkých kútov sveta. Na BrewDog pivo teraz narazíte v 27 krajinách, ich pivo sa rozlieva do všetkých končín rýchlosťou víchrice, navždy meniace prístup ľudí a zvyšujúc ich očakávania ako má pivo chutiť.

Už nikdy sa nenechaj uspokojiť tým nevýrazným, umelým, masovo vyrábaným pivom bez chuti!!!

Ak chceš toto výnimočné pivo BrewDog aj vo svojom podniku, pivárni, pube, reštaurácii, alebo ho jednoducho ochutnať, napíš nám a my to zariadime!!!

 

www.brewdog.sk